SPOLUPRÁCE

POKOUŠELI JSTE SE SAMI ZHUBNOUT, ALE NEDAŘILO SE VÁM TO?

STALO SE VÁM,ŽE JSTE ZHUBNULI,OPĚT JSTE ZASE PŘIBRALI?

PŘEJETE SI UDRŽET VAŠI VYSNĚNOU VÁHU ?

Zajímá Vás, jak na to?

Naším cílem je dostat klienta do ,,KONDICE a POSTAVY svých snů“. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, tak aby dosáhl své vysněné váhy, ale aby si jí hlavně udržel. Je to podpořeno soustavným zákaznickým servisem, ten je vždy založen na vzájemné důvěře, protože výsledky vedou ke změně kvality života, zlepšení stavu psychiky a získání potřebné energie. Programy, které jsou zaměřené na snižování váhy začínají odbornou konzultací, při kterých se řeší zlepšení stravovacích návyků a pravidelná nutričně vyvážená strava.

Každý klient nejdříve absolvuje Wellness test, který zhodnotí jeho celkovou stavbu těla a po ní následuje návrh optimálního řešení:

  • Analýza,úprava jídelníčku a pitného režimu tak, aby klient zvládal pravidelně jíst každý den a při tom efektivně snižoval váhu a cítil se lépe
  • Doporučení vhodných potravinových doplňků, pokud budou potřebné v určité situaci

Následné konzultace a schůzky zahrnují:

  • Kontrolní měření a vyhodnocení výsledků
  • Kontrola jídelníčku
  • Návrh receptů na zdravé a chutné pokrmy
  • Hlavním bodem na kterém si zakládáme je následná podpora, motivace klienta a poskytnutí všech potřebných informací po celou dobu programu, aby získal pocit jistoty, že na cestě za výsledky není sám

Náš cíl je najít pro každého klienta individuální variantu jídelníčku tak, aby pro něj byla zvládnutelná za všech okolností (mimo domov, v práci, na cestách) a hlavně, aby byla finančně dostupná.

Chcete se na něco zeptat?
Vaše zpráva byla odeslána!
POŽÁDEJTE O VIDEO KE 3 DENNÍMU BALÍČKU